Etiketleme Hizmeti

En iyi etkileşim yöntemlerinden biri de fotoğrafların altında Instagram kullanıcılarının birbirlerini etiketlemesidir. Peki bunun kontrolünü tamamen size versek alacağınız etkileşimi hayal edebiliyor musunuz? Uzun süredir yaptığımız çalışmalar sonucunda seçtiğiniz kullanıcının takipçilerini bay, bayan, gizli ve açık profil olarak ayırarak fotoğraflarınızın altına bizim hesaplarımız tarafından etiketlenmesini sağlıyoruz.

Etiketleme Hizmeti ne işe yarar?

Etiketleme sistemi sayesinde takipçilerinin organik olduğuna inandığınız Instagram hesaplarının takipçileri paylaşımlarınıza etiketlenerek hızlı bir şekilde paylaşımınızın ve sayfanızın reklamı yapılmış olur. Etkileşim, yorum, beğeni oldukça artmaktadır. Bununla birlikte sayfanızın keşfedilmesi ve ilgi görmesi için benzersiz bir hizmettir.

Etiketleme Hizmeti avantajları

  • Etiketlenen kişilerin profillerine bildirim olarak sizin paylaşımınız gider.
  • Bildirime tıklandığı durumda otomatik olarak sizin paylaşımınıza yönlenir. Görüntülenme artar.
  • Paylaşımlarınıza yorum olarak etiketlenen kişilerin bu etiketler profillerinde görüneceği için otomatik olarak sizin reklamınızı yapmış olurlar.
  • Etiketlenen Instagram profili gizli olsa bile sizin etiketleme bildiriminizi alır.

Etiketleme hizmetinden yüksek verim alınabilmesi için takipçileri etiketlenecek hesabın takipçilerinin büyük çoğunluğu organik olmak durumundadır. Bot takipçiye sahip Instagram hesaplarının etiketlenmesinin size geri dönüşü oldukça düşük olacaktır.

Türkiye’de yapılan hizmetlerin ilklerini sizlere buluşturmaktan oldukça gurur duyuyoruz. Instagram Etiketleme Hizmeti fiyat listesini mağazamız üzerinden bulabilirsiniz.