Kimler Kullanmalı?

TakipBotu sistemini herkes kullanabilir herhangi bir kısıtlama yoktur. Fakat çok fazla kişiyi takip etmekten çekinen Instagram hesabı sahiplerine önerilmez. Sistemin asıl çalışma mantığı sizin potansiyelinize uygun olan hesabın takipçilerini takip etmektir. Böylece organik olarak tamamen sizi isteyerek takip eden takipçilere sahip olursunuz.

Kimler kesinlikle kullanmalı?

  • Butik hesabı sahipleri

Şuana kadar en çok müşteri sayısına sahip olduğumuz sektör diye sorulduğunda ilk aklımıza gelen Butik hesaplardır. Butikler genellikle satış için Instagram hesaplarını tercih ediyorlar. Bu hesaplarına kendi hesaplarımıza verdiğimiz değer gibi değer vererek kazançlarını arttırıyoruz.

  • E-Ticaret siteleri

E-Ticaret yaparken sosyal medyanın gücünün de kıymetini bilen site sahipleri Instagram hesaplarının yönetimi için TakipBotu kullanarak zamandan çalıp müşteriden kazanıyorlar.

  • Tamamen organik takipçi isteyenler

Paylaşımlarına verilen değerin gerçek olmasını ve takip eden kişilerle etkin bir iletişim içerisinde olmak isteyen sayfa sahipleri TakipBotu sistemini tercih ederek sağladığı etkileşim sayesinde geri dönüşleri hızlı bir şekilde alıyor.