TakipBotu Nedir?

TakipBotu 2017 yılının Şubat ayında faaliyete geçmiş ve bir çok butik ve reklam ajansıyla birlik içerisinde hareket eden bir sistemdir. Kısa süre içerisinde yüzlerce müşteriye hizmet vermiş ve bunu her zaman müşteri memnuniyetini ön plana çıkartarak yapmıştır. Ayrıca her geçen gün müşterilerin geri dönüşlerine göre bir yol izleyerek kendini geliştirmiştir.

Şuana kadar binlerce butikle birlikte çalışarak onların kazançlarının kendi kazancı olduğunu bilerek her zaman hizmet kalitesini daha üst planda tutmaya özen göstermiştir. TakipBotu kullanan butiklerin Instagram üzerinden yaptığı satış miktarında olan artışın da her zaman TakipBotu’nu mutlu etmesi ile sürekli olarak daha yüksek hedefler için müşterilerle birlik içerisinde olmuştur.

TakipBotu kullanmadan önce gözlerinizin Instagram içerisinde kapalı olduğunu hissedeceksiniz. Otomatik Takip özelliği ile siz kendi işinizle, ürünlerinizle ilgilenirken TakipBotu sizin yerinize başkalarını takip ederek etkileşime geçecek. Ayrıca Otomatik Takip Bırakma, Otomatik Beğeni, Otomatik Yorum gibi bir çok özelliği işinizi kolaylaştıracaktır.

Otomatik Paylaşım sistemiyle TakipBotu ile haftalar sonrasına bile bir paylaşımı zamanlayarak istediğiniz gibi sayfanızı sorunsuz yönetebileceksiniz.